Skuteczne negocjacje w biznesie

E-learning to bardzo dogodna forma zdobywania wiedzy. Odległość oraz ograniczenia czasowe przestają być problemem. Nic więc dziwnego, że cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. Stanowi dla uczestnika prosty i skuteczny sposób zdobywania wiedzy. Wystarczy zwykły komputer i połączenie z Internetem, aby móc podnosić zwoje kwalifikacje.

E-lerningowe szkolenie pt: „Skuteczne negocjacje w biznesie” jest wyjątkowe z kilku powodów.

Po pierwsze – to jedyne tego typu szkolenie w Polsce.

Po drugie – przygotowane przez doświadczonego psychologa biznesu Annę Łabuz, autorkę książek: „NLP w negocjacjach handlowych”, „5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie”, „Negocjacje w życiu codziennym. Jak wygrywać każdy spór” oraz licznych artykułów z zakresu skutecznej komunikacji z klientem. Wykładowcę w Polskiej Akademii Trenerów Sprzedaży. Szkoleniowca z ponad 15-letnim stażem.

Po trzecie – zawiera rzetelną dawkę wiedzy na temat tego w jaki sposób rozmawiać z klientem tak, aby doprowadzić go do najbardziej pożądanej akcji ( dokonania zakupu, podpisania umowy, ustalenia terminu spotkania).

Po czwarte – umożliwia Ci udział w szkoleniu w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. To Ty decydujesz, kiedy, gdzie i ile czasu dziennie poświęcasz na zdobywanie wiedzy.

Po piąte – masz możliwość zdobycia certyfikatu „ Skuteczna Komunikacja z Klientem” autoryzowanego przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów Biznesu i Coachingu.

Po szóste – jako absolwent szkolenia e-larningowego otrzymujesz 20 % zniżkę na szkolenie stacjonarne, z których być może będziesz chciał w przyszłości skorzystać.

Uwaga: Na szkolenie możesz zapisać się już dziś, klikając w poniższy link.

Zgłoszenia możesz dokonać poprzez niniejszy formularz.