Oferta dla Firm

Obszary działaniaSzkolenia dla firm organizujemy w formie zamkniętej na terenie danej jednostki lub w miejscu przez nią wskazanym. Oznacza to, że w określonym terminie  zajęcia prowadzimy tylko i wyłącznie dla jednego podmiotu gospodarczego. W takim przypadku ofertę szkoleniową ściśle dostosowujemy do poszczególnego klienta tak, aby prowadzone przez nas warsztaty przyczyniły się do maksymalizacji efektywności pracy poszczególnych pracowników.
W takcie prowadzonych zajęć szczególny nacisk kładziemy na umiejętność zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Dlatego też jako nieliczni na rynku firm szkoleniowych nie zostawiamy klienta po zakończonym szkoleniu samemu sobie. To, co wyróżnia nas od innych to liczne tzw. działania poszkoleniowe. Prowadzimy je w ramach telefonicznych konsultacji biznesowych oraz tzw. e-monitoringu.

Ofertę szkoleń zamkniętych dostosowujemy zawsze do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Dzięki akredytacji Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu mają Państwo pewność, że prowadzone przez nas warsztaty gwarantują wysoki poziom organizacyjny oraz merytoryczny prowadzonych przez nas zajęć.

 

Szkolenia wyjazdowe

Na specjalne zlecenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować również niezapomniane wyjazdowe szkolenia biznesowe w połączeniu z nurkowaniem w Egipcie lub skokiem ze spadochronem z 4.000 m. na naszym polskim niebie.


Szkolenia otwarte

Nasz klient ma także możliwość oddelegowania swoich pracowników na otwarte szkolenie stacjonarne organizowane przez Leon Gray Sp. z o.o. W przypadku skierowania na szkolenie minimum 3 pracowników z danej firmy udzielamy rabat w wysokości 20% standardowej ceny szkolenia.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony Polskiej Akademii Trenerów Sprzedaży. Dla absolwentów naszych szkoleń oferujemy atrakcyjne zniżki.